חיפוש

סוגים של פרוביוטיקה שיצילו אתכן מדלקת בדרכי השתן

תוכן עניינים

צריכת פרוביוטיקה לדלקת בדרכי השתן הפכה נפוצה בשנים האחרונות, לצד שימוש בחמוציות טבעיות ללא סוכר, בזכות היכולת של פרוביוטיקה לחזק את מערכת החיסון ולסייע במצבים של זיהום, אך גם בגלל יכולתו של החומר לסתור את פעולת האנטיביוטיקה, למקרה שהחלטתן ליטול אנטיביוטיקה לטיפול בדלקת. פרוביוטיקה מחזירה לגוף די מהר את החיידקים "הטובים" שהוא איבד בעקבות נטילת אנטיביוטיקה ולכן גם עוזרת לגוף להחלים ולהתחזק.

יחד עם זאת, צריכת החיידקים הפרוביוטים הנכונים, יכולה לחזק גם את אוכלוסיית החיידקים החשוב של מערכת הרבייה והשתן הנשית ולכן חשובה למלחמה במחוללי דלקת.
אז אילו מוצרי פרוביוטיקה לדלקות בשתן יכולים לעזור לכן?

 

כמוסות פרוביוטיקה לנשים של MRM

כמוסות פרוביוטיקה לנשים MRM המכילות שני סוגים של חיידקים פרוביוטיים לתמיכה כללית במערכת העיכול ומערכת החיסון לצד תמצית חמוציות, הנחשבת יעילה במיוחד נגד דלקת בדרכי השתן.
ההרכב הייחודי, הכולל פרוביוטיקה לדלקות בשתן, נרשם על ידי החברה כפטנט, בזכות היכולת המוכחת שלו (לדברי היצרן) לתמוך בבריאות דרכי השתן.

בונוס נוסף – המוצר טבעוני ואינו מכיל כלל חומרים מהחי.

 

קפסולות פרוביוטיקה וגינלית של – Jarrow Formulas

קפסולות פרוביוטיקה וגינלית Jarrow Formulas מסייעות להקמה של אוכלוסייה בריאה של חיידקים וגינליים ומחזק את העמידות של מערכת השתן.

הכמוסות מכילות 4 מיני חיידקים פרוביוטיים, חיוניים למערכת הרבייה והשתן אצל נשים.
כאשר החיידקים "הטובים" משגשגים, חיידקים מזיקים, כמו אי קולי – אחד הגורמים הנפוצים לדלקת בדרכי השתן – לא יכול לשגשג ולחולל דלקת.

 

כמוסות ג'ל פרוביוטי לנשים – "פנינים" של חברת Nature's Way

תכשיר ג'ל פרוביוטי לנשים בצורת כמוסה קטנה, או "פנינה" כפי שהיא נקראת על ידי היצרן,  תומך באוכלוסיית המיקרואורגניזמים (חיידקים "טובים") של הנרתיק ושל מערכת העיכול ומכיל 3 מיני חיידקים מותאמים במיוחד לצרכי גוף האישה. לפי היצרן, התכשיר תומך ביצירת איזון הפטריות ובריאות הנרתיק, תומך בעיכול מאוזן, בריאות חיסונית, הקלה על גזים במערכת העיכול, נפיחות ועצירות.

 

שקיקי פרוביוטיקה חמוציות ו D-מאנוז של חברת Now Foods

בתוך חבילה אחת המכילה 6 שקיקים, תמצאו את כל המרכיבים היעילים ביותר נגד דלקת בדרכי השתן – 10 מיני חיידקים פרוביוטיים, תמצית חמוציות וגם D-מאנוז – מרכיב פחות מוכר, אך יעיל מאוד לצורך טיפול בדלקת דרכי השתן. כל אחד מהשקיקים מכיל חומר מסיס במים, אותו שופכים לתוך כוס עם 120 – 180 מיליליטר מים קרירים. מערבבים שקיקי פרוביוטיקה Now Foods היטב ושותים. ניתן לצרוך פעם עד שלוש פעמים ביום.

 

תכשיר פרוביוטיקה לטיפול בנרתיק של LoveBug Probiotics

את הקפסולות האלה של פרוביוטיקה לנרתיק מומלץ ליטול פעם אחת ביום, אחרי האוכל. הן מכילות כמות גדולה של חיידקים פרוביוטים תומכים במיוחד במערכת השתן והרבייה הנשית ואם זה חשוב לכן, אז רכישה של המוצר גם תומכת בחברה שמתגאה להעסיק רק נשים. כמו כן, ישנם מצבים נוספים בהם תרופות סבתא יכולות לסייע, כדוגמת מצבים בהם נדרשות תרופות סבתא לעצירות.

לסיכום, כמו תמיד – חשוב גם כאן לבדוק את האזהרות המופיעות על המוצרים לפני הצריכה כדי לוודא שהם יכולים רק להועיל לכן. תהיו בריאות!

 

תוכלו לקרוא גם על תרופות סבתא לדלקת בשתן

מגזין תרופות סבתא - סבטבע
מגזין תרופות סבתא - סבטבע

תרופות סבתא של הטבע הן חזקות לפחות כמו התרופות שקונים בבית מרקחת. המגזין הגדול והמקצועי ביותר שיש בנושא תרופות סבתא בישראל נבנה ונכתב עם המון תשוקה ומסירות לציבור בישראל ועל מנת לרכז במקום אחד את כל הידע הכל כך חשוב שיש אצל סבתות בישראל בנוגע לטיפולים טבעיים

יעניין אותך גם: