חיפוש

4 סוגים מנצחים של כדורים לצרבת

תוכן עניינים

צרבת יכולה להיות המכה ה- 11, עבור כל אותם אנשים הסובלים ממנה באופן קבוע. היא יכולה להופיע בהריון, או בתקופות מתוחות, היא יכולה להפתיע אחרי שאכלתם משהו מאוד שומני, או פשוט אחרי גיל 40…. ויש גם אנשים, שסובלים מצרבת, בלי תלות בגיל, או מצב אקוטי אחר. הנה ריכוז מידע לפתרונות שסבתא יודעת להציע למצבים של צרבת תרופות סבתא.

אז קבלו 4 סוגים של כדורים לצרבת, מחומרים טבעיים ומזינים, שיכולים רק לעשות לכם טוב.

 

כמוסות ג'ל לצרבת ותסמונת המעי הרגיז – Heather's Tummy Care

טבליות לצרבת אלה מיועדות לטיפול בתסמונת המעי הרגיז. את בשילוב תזונה מתאימה, הן סייעות לטיפול בהתכווצויות בחלל הבטן ומערכת העיכול, נפיחויות, שלשולים, גזים וצרבת.

הכמוסות נטולות גלוטן וקפאין ולכן מתאימות לטווח רחב ביותר של משתמשים.

הן מכילות מכילות ג'ינג'ר', מנטה ושומר, אשר לפי מחקרים קליניים, מועילים למצבים שונים:

  • שומר מרגיע את הקיבה ומוריד נפיחות
  • ג'ינג'ר מכיל אנזימים חזקים לעיכול ולכן מקל על תהליכי העיכול
  • שמן מנטה מסייע להפחתת תסמיני המעי הרגיז – אצל ילדים ומבוגרים
  • ציפוי אנטרי של הכמוסה, מונע גירויים מיותרים עם דפנות הקיבה ומאפשר סבילות גם למי שסובל מריפלוקס או צרבת.

 

פלנטזים (Plantizyme) של חברת  Thorne Research‏

פלנטזים (אנזים צמחי בקיצור) הוא כדור לצרבת המכיל אנזימים צמחיים, ייחודיים לתמיכה במערכת העיכול לאנשים הסובלים מבעיות עיכול שונות, דגש על ספיגת חומרים במעי.

פעילות לקויה של אנזימי העיכול הטבעיים בגוף, התוצאה ממלה, הסרת כיס מרה, שימוש יתר בחומצות שונות, הזדקנות ומצבים נוספים, יכולים לגרום להפרשה מופחתת של חומצות קיבה. כתוצאה, תיתכן הופעה של תופעות כמו צרבת, גזים, נפיחות ואי נוחות כללית במערכת העיכול.\

פלנטזים, בניגוד לתרופות דומות אחרות, מציע פתרון מהצומח, שאינו כולל שימוש במרכיבים מהחי. התכשיר כולל מגוון אנזימי עיכול חשובים, כמו עמילאז, פרוטאז, ליפאז, לקטאז וגם תאית, שמטרתם לתת תמיכה מספקת למערכת העיכול ומנוע מגוון רחב של בעיות עיכול.

 

כדורי ג'ינג'ר טבעוניים נגד צרבת של חברת Nature's Way‏

כדור ג'ינג'ר לצרבת זה מושתת על העיקרון המנחה, המקובל במזרח הרחוק, כי שימוש בג'ינג'ר מסייע לתמוך במערכת העיכול. יחד עם זאת, יש ליטול אותו עם כוס מים אחת לפחות, כדי למנוע תחושת גירוי בגרון, או לעורר צרבת.

 

טריבולוס (Tribulus) של חברת Himalaya‏

כדורים לצרבת Tribulus מחומרים אורגניים צמחיים, אשר, לפי היצרן, מיועדים לסייע גם להפחתת תיאבון.

זהו כדור לצרבת על פי עקרונות האיורוודה – הרפואה ההודית המסורתית, שיש לו איכויות נוספות, לשמורה על תחושת חיוניות ולפי האמונה המסורתית – גם לאריכות ימים.

כמו כן, ישנם מצבים נוספים בהם תרופות סבתא יכולות לסייע, כדוגמת מצבים בהם נדרשות תרופות סבתא לעצירות.

לסיכום

משמח לראות, כי גם לצורך טיפול בצרבת, אפשר למצוא שפע של אפשרויות בעיות, נקיות מחומרים רעילים, בריאות ומחזקות, שיכולות לגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב חשוב להקפיד על קריאת האזהרות של כל מוצר ולהתייעץ עם רופא לפני נטילת המוצר, אם יש צורך. תהיו בריאים!

מגזין תרופות סבתא - סבטבע
מגזין תרופות סבתא - סבטבע

תרופות סבתא של הטבע הן חזקות לפחות כמו התרופות שקונים בבית מרקחת. המגזין הגדול והמקצועי ביותר שיש בנושא תרופות סבתא בישראל נבנה ונכתב עם המון תשוקה ומסירות לציבור בישראל ועל מנת לרכז במקום אחד את כל הידע הכל כך חשוב שיש אצל סבתות בישראל בנוגע לטיפולים טבעיים

יעניין אותך גם: