חיפוש

תכשירים לאוזניים שיעבירו לכם את הכאב

תוכן עניינים

כאבי אוזניים הן אחת מהמכות שלא נכתבו בתורה. הכאב יכול להיות בלתי נסבל, להשבית את התפקוד של החולה ואף למנוע ממנו שינה איכותית. יחד עם זאת, רגע לפני שרצים לשתות תרופה נגד כאבים ורגע אחרי שהולכים לרופא לבדוק ממה נובע הכאב, כדאי לבדוק כמה אפשרויות, שיכולות בהחלט להקל על התסמינים:

טיפות אוזניים של NutriBiotic

טיפות אוזניים Nutribiotic אלה מכילות תמצית שמן זרעי ענבים עם שמן עץ התה, שתפקידם לסייע בשמירה על בריאות חלל האוזן, על ידי שימוש מקומי – 2-3 טיפות בתוך האוזן למבוגרים, או טיפה אחת לילדים, עד 3 פעמים ביום, להקלה על כאבי אוזניים ממקורות שונים. שימו לב כי אם קיימת דלקת באוזן הפנימית, הטיפול אינו יעיל. אפשר גם לקרוא יותר על תרופות סבתא לכאבי אוזניים.

 

טבליות מציצה לכאבי אוזניים לילדים של Hyland's

שלא כמו טיפות לכאבי אוזניים, טבליות אלה מתאימות לנטילה דרך הפה. טבליות מציצה Hyland אלה טבליות מסיסות, שמניחים מתחת ללשום וממתינים שהן יתמוססו בפה. מכאן אפשר להסיק את המסקנה המתבקשת – אכן מדובר על תכשיר הומאופתי, המכיל את הרמדי ההומאופתי – Calcarea Carbonica, שתפקידו להקל על כאבי אוזניים. פרט לחומר זה, התכשיר מכיל גם קמומיל, מינרל חשוב בשם Ferrum Phosphoricum ועוד.

התכשיר מתאים, לפי הגדרות היצרן, לילדים מגיל שנתיים, אך יש לבדוק היטב את המינון המתאים לגיל המופיע על האריזה.

 

טיפות לכאבי אוזניים של Hyland's לילדים

גם במקרה הזה של טיפות לכאבי אזניים חשוב לציין כי לא מדובר על טיפות לדלקת אוזניים, כי אם לצורך הקלה על כאבי אוזניים אצל ילדים. המוצר מכיל מעט בלדונה, שהוא מצח מוכר לטיפול במחלות שונות, לצד קמומיל, Calcarea Carbonica (רמדי הומאופתי) ופולסטילה – צמח ידוע ביכולת שלו לסייע בשיכוך כאבים.

יש לטפטף 3-4 טיפות לתוך האוזן, עד 4 פעמים ביום.

 

משחה לטיפול בכאבים שונים של Amish Origins

המשחה מיועדת לטיפול מקומי, כלומר יש למרוח אותה על האזור הכואב באופן חיצוני. כאשר מדובר על משחה לכאב אוזניים, יש למרוח מעט מהמשחה מסביב לאוזן ועל החלק החיצוני של האוזן, לעסות היטב עד לספיגה מלאה, אך לא להחדיר לתוך חלל האוזן.

המוצר מכיל מנטול לקירור והקלה, שמן קמפור המיועד לטיפול בזיהומים, נחשב אנטי בקטריאלי, אנטיספטי ואנטי ויראלי, לצד שמן אקליפטוס ,שמן אורן מחטי ועוד.

כמו כן, ישנם מצבים נוספים בהם תרופות סבתא יכולות לסייע, כדוגמת מצבים בהם נדרשות תרופות סבתא לעצירות.

שמן לבנדר לטיפול בכאבי אוזניים של Now Foods

שמן לבנדר מתאים למעשה לטיפול במצבים רפואיים שונים, אך חשוב לזכור כי מדובר על מיצוי חזק של הצמח ולכן יש להשתמש בו בזהירות. לטיפול בכאבי אוזנים, יש לטפטף ממנו טיפה אחת או שתיים על האצבעות ולעסות את אפרכסת האוזן. שימו לב – אינו מיועד לשימוש בתור טיפות אוזניים!

 

שימו לב, אין לטפטף לתוך אוזן חומרים שלא הוגדרו מלכתחילה בתור טיפות אוזניים. הדבר יכול לגרום להחמרה במצב ולזיהום משני.

מגזין תרופות סבתא - סבטבע
מגזין תרופות סבתא - סבטבע

תרופות סבתא של הטבע הן חזקות לפחות כמו התרופות שקונים בבית מרקחת. המגזין הגדול והמקצועי ביותר שיש בנושא תרופות סבתא בישראל נבנה ונכתב עם המון תשוקה ומסירות לציבור בישראל ועל מנת לרכז במקום אחד את כל הידע הכל כך חשוב שיש אצל סבתות בישראל בנוגע לטיפולים טבעיים

יעניין אותך גם: